FAQ - MEBS Teknoloji

SİZDEN GELEN

SORULAR

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile ülkemizde yenilikçi teknolojilerle elektronik çözümler sunan MEBS Teknoloji; Hırsız alarm, yangın – su baskını – gaz kaçağı alarm sistemleri, CCTV Kamera sistemleri, DVR kayıt sistemleri, Parmak İzi Tarama Sistemleri, Metal Arama Detektörleri, Network sistemleri ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Entegrasyonunu yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı MEBS Teknoloji ve çözüm ortaklarımızın garantisi altındadır. Kiralık olarak sunmuş olduğumuz ürünlerde abonelik boyunca sınırsız ürün garantisi sunmaktayız. Satın alınan ürünler için ise distribütör garantisi uygulanmaktadır. Olası sorun ya da sorunlarda MEBS Teknoloji tarafından gerekli işlemler yapılmaktadır.

Alarm, kamera ya da benzer zayıf akım ekipmanların takılacağı mekanlar mutlak suret ile kontrol edilmelidir. MEBS Teknoloji Uzman ekibi mekanı iç ve dış olmak üzere kontrol eder, zayıf noktalar ve gerekli ekipmanlar konusunda bilgi sağlar.

Sisteme kayıt edilen parmakta deforme veya problem varsa farklı parmaklar sisteme tanıtılabilir. Ayrıca bu sistemlerin kullanımında KVKK 6698 Sayılı Kanun sebebi ile mutlaka MEBS Teknoloji Danışmanlarından bilgi alınmalıdır.