Aşağı Öveçler Mahallesi, 1322. Cadde No:41 Daire:4 - Çankaya/ANKARA TÜRKİYE

Destek Hattı +90 312 432 22 77
Elektronik Posta Adresi info@mebsteknoloji.com
Hakkımızda | MEBS Teknoloji

Hakkımızda

Firmamız; kurucumuz Engin KOYUNCU tarafından, 2009 yılında Ankara merkezli olarak faaliyete başlamıştır.

Yaklaşık 14 yıllık bir birikim ve deneyim ile, firmamızda Silahlı Kuvvetler ve Emniyet Birimleri ile diğer kamu kuruluşlarımıza; Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Geçiş Kontrol Yazılımları, Savunma & Operasyon Malzemeleri, Arama Kurtarma Malzemeleri ve Aparatları, İş Güvenliği Ekipmanları ve diğer Elektronik Grubu ürünler tedariği yapmaktayız.

Elektronik Güvenlik Sistemleri (Kamera, Turnike, Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri, Geçiş Kontrol Yazılımları vb.) alanında uluslararası ithal ve yerli markalar ile yazılımların taahhütlerini kamu disiplini çerçevesinde yerine getirmeye özen göstermekteyiz.

Bu ürünlerin tedarikleri yurtiçinden olduğu gibi yurtdışından da firmamız tarafından direkt yapılmaktadır. Savunma & Opersyon Malzemelerinde uluslararası arenada sektörün önde gelen; ITI INSTRUMENT TECHNOLOGY INC. firması gibi firmaların yanı sıra, ülkemizde yerleşik yerli üretimleri olan ve yine uluslararası alanda faaliyet gösteren GİGRA, THRUSCAN gibi firmaların distribütörlüklerini yapmaktayız.

Kısa sürede; Genelkurmay Başkanlığı Elektronik Sistemler Komutanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Jandarma Özel Asayiş Tabur Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sivil Savunma Birlikleri gibi köklü referanslara sahip olan firmamızın, şu anda İran İslam Cumhuriyeti ile Güvenlik, Savunma-Operasyon ürünleri ile ilgili olarak resmi görüşmeleri halen devam etmektedir.

Malzeme tedariği yanı sıra, askeri özel malzemelerin Silahlı Kuvvetlerin kendi bünyesinde üretimleri için de malzeme tedariğinin yanı sıra danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Sektöründe uzman, deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize, en kaliteli hizmeti optimum fiyat politikası ile sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

 

+90 312 432 22 77