CORONA COVID 19 İLE MÜCADELE İÇİN TEKNOLOJİK SAĞLIK ÇÖZÜMLERİMİZE GÖZ ATIN
Çağımızın Salgını Corona Virüs Covid19 İle Mücedele Etmek İsteyen Ticari İşletmelerimizin İhtiyaçları ve Sorunlarla Mücadelelerini Kolaylaştırmak İçin Alternatif Çözümlerimiz Hizmetinizdedir.
DEVAMINI GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda

 

          Şirketimiz 2009 yılında Engin KOYUNCU tarafından, Ankara/TÜRKİYE’DE faaliyetlerine başlamış olup; Savunma Sanayi, Askeri-Polis-İstihbarat Operasyonel Malzemeler, Anayurt Güvenliği Kamu Güvenliği, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Arama – Kurtarma Malzemeleri, Sivil Savunma Malzemeleri, Yangın Malzemeleri ve Sistemleri, Elektronik Sistemlere ait ürünlerin; Kamu Kurumları ve Kuruluşlarına Yurtiçi ve Yurtdışındaki üreticilerinden tedariklerini en profesyonel ekipler ile gerçekleştirerek projelendirmektedir.

         Firmamız Yerli Savunma Sanayi ve Yerli İmalat Sanayimizdeki ürünlerin satışlarını öncelikli olarak yaparak, “Yerli Savunma Sanayimiz” in gelişmesini vizyon olarak üstlenmiştir.

Şirketimiz bu doğrultuda;günümüze kadar, çoğunlukla yurtdışı firmalardan alımı yapılan ürün ve ürün gruplarını; yerli üreticilerin desteklenerek, bu ürünlerin arge çalışmalarının yapılması ve sonrasında üretilip, kamuya kazandırılması konusunda yüksek çaba sarf etmiştir.

Firmamız; Silahlı Kuvvetler, Emniyet Genel Müdürlüğü, Başbakanlık Milli İstihbarat Teşkilatı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sivil Savunma Müdürlükleri, AKUT, Askeri Operasyon ve Arama – Kurtarma Birimleri, Sivil Arama – Kurtarma Birlikleri gibi kurumlarımızda hali hazırda yeni projelerine hızla devam etmektedir.

Firmamız, uluslararası üretici ve tedarikçi firmalar ile de ürün araştırma – geliştirme ve arge faaliyetlerinde ortak hareket etmekte oldukça ileri seviyede bir diyalog kanalına sahiptir.

Yakın tarih itibariyle, hizmet kiralama sektörünün ülkemizde gelişmesi neticesinde şirketimizce; Savunma-Güvenlik Sistemlerinin KİRALAMA faaliyetine başlayan şirketimiz; bu alanda da PROFESYONEL ÜRÜNLER ile PROFESYONEL ÇÖZÜMLER sunmaya başlamıştır.

Bu kapsamda şirketimiz tarafından;

X-RAY Cihazları

Kapı Tipi ve El Tipi Metal Arama Dedektörleri

Patlayıcı ve Bomba Tarama/Tespit Dedektörleri

Giriş-Çıkış Geçiş Kontrol Sistemleri, Bariyer ve Turnike Sistemleri

Araç Tarama ve Araç Altı İnceleme Cihazları

• Plaka Tanıma Sistemleri

Telsizler

Mobil Tuvaletler, Mobil Oyun, Su Oyunları İstasyonları

Mobil Sahne ve Mobil Led Ekranlar

gibi ürünlerin, tüm dünyaca tercih edilen markalarının satışları ve kiralanması hizmeti yine profesyonel ekiplerimiz nezaretinde hizmete sunulmaktadır.