Kiralık Ekipmanlarımız Hizmetinizde
Günlük ve Uzun Dönem Organizasyonlarınız İçin, X-Ray Cihazı , Metal Kapı Dedektörü , Telsiz , Bariyer Gibi Ekipman İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçebilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Masa Üstü X-Ray Posta ve Koli Tarama Sistemi

Masa Üstü X-Ray Posta ve Koli Tarama Sistemi

Bombalar ve Zehirli Tozlar kullanılarak terör ve suç saldırıların sayısı son yıllarda, önemli ölçüde artmıştır. Teknolojiyi Kullanarak gelen posta ve paketler kapsamlı bir incelenmesiyle güvenliğinizi artırabilirsiniz.
XR-PSCAN X-Ray Tarayıcı, gelen posta ve küçük paketlerin günlük tarama ve kontrollerinin pratik bir şekilde yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Patlayıcı madde ve bileşenleri, narkotik maddeleri, radyoaktif maddeleri, şarbon gibi zehirli tozları, sim kartları, cep telefonları, elektronik cihazlar, veri depolama cihazları, kesici cisimleri ve istenmeyen tüm materyalleri algılar ve sizin daha güvende olmanızı sağlar.
XR-PSCAN X-Ray Tarayıcıda bir Multi X-Ray detektörü tarafından oluşturulan görüntü, kontrol edilen nesnelerin siyah/beyaz veya renkli olarak görüntülenmesini sağlar.
Bu detektör kontrol edilen nesnelerdeki «ölü bölgeler» yokluğunu garanti eder. Çeşili
aralıklardaki ayarlanabilen voltaj seviyesi sayesinde, en küçük miktardaki nesneler ve toz zerreleri bile kolaylıkla görüntülenebilir. Ayrıca, içindeki gamma-detektör sayesinde radyoaktif maddeler de rahatlıkla ortaya çıkmış olur.
XR-PSCAN X-Ray Tarayıcı yüksek çözünürlüklü renkli görüntü işleme, ayarlanabilir voltaj ve estetik şekilli görüntüsü ve kolay kullanımı sayesinde herkes tarafından özel bir eğitime gerek kalmadan rahatlıkla kullanılabilir. Bir masaüstü fotokopi cihazı büyüklüğündeki boyutları ve hafifliği sayesinde, XR-PSCAN X-Ray Tarayıcı sistemi, kolayca herhangi bir ofis ortamına entegre edilebilir.
XR-PSCAN X-Ray Tarayıcı Sistemi
, Kamu Kurumları ve Kolluk Kuvvetleri, Askeri Kurumlar, Polis Teşkilatları, İstihbarat Birimleri, Cezaevleri, Posta İşleme Merkezleri, Özel Güvenlik Şirketleri, Bankalar, Ticari İşletmeler, Televizyon / Radyo Stüdyoları, Yayınevleri, Gazeteler gibi Güvenlik Seviyesi Hassas alanlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?